Ohrádka PLAY STATION BEIGE BUHO View larger

Ohrádka PLAY STATION BEIGE BUHO

10080401702

New

Ohrádka PLAY STATION sa ľahko dá zložiť do veľmi kompaktných rozmerov. Ohrádka je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, moderného vzhľadu a veľmi zaujímavých farieb.

More details

54,90 €

Viac informácií

Ohrádka PLAY STATION sa ľahko dá zložiť do veľmi kompaktných rozmerov. Ohrádka je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, moderného vzhľadu a veľmi zaujímavých farieb.

K ohrádke je aj taška na ľahké prenášanie alebo uskladnenie. Ohrádku môžete využiť na dovolenke, pri návšteve u babičky alebo doma len tak na hranie alebo spanie. Je veľmi praktická na prenášanie a určite oceníte jej praktickosť. Rozmery rozloženej ohrádky 100x90x75cm.

Veľmi dobrým nápadom je aj bočný zips, vďaka ktorému  dieťatko bude môcť preliezať a blázniť sa.

Ohrádka je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, moderného vzhľadu a veľmi zaujímavých farieb.

 

Výbava:

- systém Double Lock (znemožňuje samovoľné zloženie),

- taška vo farbe postieľky,

- bočné dvierka na zips,

- jednoduché rozkladanie a skladanie,

- praktické na cestovanie,

- držiaky po počne strany pre deti,

- bezpečný priestor na hranie,

- matrac,

- pre deti do 14 kg.

Produkt spĺňa normu EN 12227 : 2010

 

Ohrádka PLAY STATION sa ľahko dá zložiť do veľmi kompaktných rozmerov. K ohrádke je aj taška na ľahké prenášanie alebo uskladnenie. Ohrádku možete využiť na dovolenke, pri návšteve u babičky alebo doma len tak na hranie alebo spanie. Je veľmi praktická na prenášanie a určite oceníte jej praktickosť. Rozmery rozloženej ohrádky 100x90x75cm. Veľmi dobrým nápadom je aj bočný zips, vďaka ktorému  dieťatko bude môcť preliezať a blázniť sa. Ohrádka je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, moderného vzhľadu a veľmi zaujímavých farieb.

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

Write a review